Klempířské, pokrývačské a tesařské práce

  • Bukovec 30, 370 07 České Budějovice
  • info@strechabratru.cz +420 602 494 077

Pokrývačství

Nepřeberné množství firem nabízejících kvalitní střešní krytinu. To je současný trh. Jen málokterý laik se dokáže zorientovat a vybrat pro svou střechu ten pravý výrobek. Pak nastupuje odborná firma, která by měla zákazníkovi poradit. Zřetel musí být brán na lokalitu, kde je stavba umístěna a také na tvar střechy.

Každý z materiálů má určitý postup kladení na střechu a svůj specifický přístup k montáži. Důležitost správné technologie montáže se vždy projeví na kvalitě výsledného díla, zvláště na jeho odolnosti proti dešťovým srážkám. Každá dobrá střecha musí být bezpečná a spolehlivá.

Textyp1-img

Tondach

– pálená taška vhodná pro novostavby i rekonstrukce a sanace. Optimální pro jakékoliv použití, pro všechny architektonické styly, od vesnického domku po zámek, od rodinného domu po kancelářské budovy, od nížin po horské oblasti.

Textyp1-img

Bramac

– nabízí pro všechny typy šikmých střech ve všech nadmořských výškách šest modelů vysoce kvalitních střešních tašek v několika barvách: Alpskou tašku s povrchem z kvalitního granulátu, Alpskou tašku classic, Moravskou tašku plus, Římskou tašku a Bobrovku.

Textyp1-img

KM Beta

– betonová taška, která je mrazuvzdorná a výborně se hodí i do horských oblastí. Je vhodná pro novostavby i rekonstruované objekty bez vyšších estetických požadavků, pro budovy provozního a hospodářského charakteru. Pro stavby s vyššími estetickými nároky je vhodná krytina KM Beta s povrchovou úpravou (dvojitým akrylátovým nástřikem).

Textyp1-img

IKO Šindel

– v současné době bouřlivého rozvoje používání této střešní krytiny v naší zemi není možné si nevšimnout mnoha střech rodinných domků, chatek, zahradních altánů i honosných a okázalých sídel firem a institucí pokrytých různobarevnými šindeli, které tak zpestřují okolí mnohdy jednotvárné a beztvaré střechy.

Textyp1-img

Cembrit

– je lehká a pevná vláknocementová střešní krytina s jednoduchou montáží, bez nároku na údržbu. Stabilizuje vnitřní vlhkost a teplotu. Odolává extrémním povětrnostním podmínkám. Vyniká příznivým poměrem mezi cenou a užitnou hodnotou.

Textyp1-img

Onduline

– lehká střešní krytina, vzhled tradiční betonové tašky, nízká hmotnost, 30 let záruka, obrovská odolnost, žádný hluk při dešti, šest atraktivních barev, kompletní systém doplňků.