Klempířské, pokrývačské a tesařské práce

  • Bukovec 30, 370 07 České Budějovice
  • info@strechabratru.cz +420 602 494 077

Klempířství

I v této oblasti naší činnosti Vám můžeme nabídnout různé materiály od různých dodavatelů. Na každou střechu je třeba nalézt vhodný rozměr žlabů a rour pro nejoptimálnější dimenzování odvodnění vyplývající z plochy střechy.

Používané materiály:

Pz pozinkovaný plech

Je to nejlevnější varianta oplechování, ovšem jeho nevýhodou je omezená životnost.

Tz titan-zinkový plech

Je to často používaný materiál, jehož životnost je podobná Cu, výhodou je možnost nátěru, nevýhodou je omezená možnost manipulace při nižších teplotách.

Cu měděný plech

Je nejlepší materiál. Pokud je správně namontován, jeho životnost je v podstatě neomezená. Nevýhodou je vyšší pořizovací cena a vysoká výkupní cena ve sběrných surovinách.

Poplastovaný plech

Je moderní, často používaný materiál, žárově pozinkovaný plech s poplastovaným povrchem v mnoha barevných odstínech, dokonalé zpracování vše prefabrikované, cenově srovnatelné s Tz plechem, nevýhoda – nelze letovat, špatně lze řešit atypické detaily.

Textyp2-img

SAG

– výroba střešních žlabů a svodových rour se provádí na jednoúčelových zahraničních strojích s velkou kapacitou a vysokou kvalitou výroby. Klempířské výrobky firmy SAG umožňují snadnou a rychlou montáž okapových systémů z vysoce kvalitních materiálů.

Textyp2-img

Lindab

– kompletní okapové systémy vyrobené z vysoce kvalitní švédské oceli, pozinkované a potažené vrstvou plastu. Tato kombinace materiálu zaručuje vysokou životnost, minimální údržbu, pevnost a stálobarevnost.

Textyp2-img

Rannila

– okapové systémy Rannila vytváří estetické, vysoce funkční a trvanlivé ucelené řešení pro odvod dešťové vody z nových budov a rekonstruovaných objektů.